Waadhoeke zoekt nieuwe kinderburgemeester

0

Hester Sijtsma (foto) is nu nog de kinderburgemeester van Waadhoeke. Zij heeft ondanks de pech met coronabeperkingen toch nog een mooie tijd gehad. Voor het schooljaar 2021/2022 zijn we op zoek naar nieuwe kinderburgemeester! En wie weet ben JIJ dat wel!

Jij:
• woont in de gemeente Waadhoeke en zit voor het schooljaar 2021/2022 in groep 7/8
• vindt het leuk om in de belangstelling te staan en durft voor groepen te spreken
• bent enthousiast en wil opkomen voor de belangen van kinderen in onze gemeente

Wat moet je doen?

• Maak een korte video van jezelf of stuur een mail en geef daarin aan waarom jij denkt dat jij geschikt bent als kinderburgemeester van Waadhoeke.
• Stuur deze mail/video naar: kinderburgemeester@waadhoeke.nl
• Doe dit vóór 1 augustus aanstaande!

Als je mail/video is ontvangen krijg je een ontvangstbevestiging. Je hoort later via de mail of jouw inzending leidt tot een oproep voor een persoonlijke presentatie. DOE MEE, en wie weet ben jij straks de nieuwe kinderburgemeester van onze gemeente!

© Archieffoto met de huidige Kinderburgemeester Hester Sijtsma

franekeractueel.nl


error: Bericht Beveiligd!