Team Shape zoekt lopers voor Samenloop voor Hoop Franeker

0

Geef je op voor Team Shape tijdens de SamenLoop voor Hoop

Vanaf vandaag is het mogelijk om je op te geven voor ons Shape team dat meeloopt tijdens de SamenLoop voor Hoop. Het is op vrijdag 5 juli van 15.30 uur tot en met zaterdag 6 juli 16.30 uur.

Wij willen van jou weten wanneer en hoe laat we jou in mogen plannen en of je wilt wandelen of hardlopen. Zodra we het loopschema rond hebben, melden we ons team aan op de website. Daarna kun je jezelf aanmelden bij ons team via de website van SamenLoop voor Hoop Franeker.

Hierover volgt nog meer informatie.

We hopen natuurlijk op veel enthousiastelingen, zodat we met een mooi team kunnen deelnemen aan deze sportieve uitdaging. Geef je nu op bij de balie via 0517-397360 of kom gezellig langs in ons sportcentrum!

franekeractueel.nl


error: Bericht Beveiligd!